MAGAZYNIER - PEŁEN ETAT! €12.70*

Obecnie poszukujemy osoby na pełny etat do pracy w magazynie, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu!

Godziny pracy: 5:30-14:30; 39 godzin tygodniowo - praca w 5 dni, od poniedziałku do piątku (bardzo sporadycznie sobota, w zamian za inny dzień wolny w tygodniu). Dni świąteczne wolne, płatne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.
*Po trzymiesięcznym okresie próbnym na tym stanowisku, podwyżka wynagrodzenia o 7.5%.

Główne obowiązki:
Codzienne przyjmowanie dostaw, dbanie o porządek i czystość, unikanie uszkodzeń i zapobieganie stratom towaru. Organizacja towaru w optymalny i systematyczny sposób zgodnie z wytycznymi magazynu, dotrzymywanie ustalonych terminów

Szukamy osoby zmotywowanej, punktualnej, pracowitej, sprawnej i zorganizowanej, która potrafi świetnie współpracować w zespole, ale również działać samodzielnie, gdy jest to konieczne.

CO NAS WYRÓŻNIA?
- zniżka 10% dla pracowników na wszystkie produkty!
- atrakcyjne warunki zatrudnienia, zapewniając interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.
- gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 4 tygodnie płatnego urlopu rocznego.
- dodatkowo zapewniamy i opłacamy niezbędne szkolenia, które pomagają rozwijać umiejętności zawodowe, uniform i niezbędne wyposażenie na każdy sezon!

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV (w języku angielskim) na adres: [email protected], a my zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. To da Ci szansę oceny, czy SuperValu jest miejscem, które spełnia Twoje oczekiwania, oraz czy Twoja kandydatura spełnia aktualne wymagania na tym stanowisku.

Do zobaczenia!