OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH IRLANDIA

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Operator maszyn produkcyjnych w fabryce opakowań papierowych

Twój zakres obowiązków

• Samodzielna obsługa maszyny do produkcji opakowań papierowych
• Kontrola jakości produktów
• Wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu komputerowego
• Przestrzeganie standardów BHP i higieny pracy

• Wykonywanie prostych prac produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

- Doświadczenie w pracy z opakowaniami papierowymi, kartonami i maszynami do klejenia
- Doświadczenie w pracy na produkcji
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-Zdolność organizacji i koordynacji pracy o charakterze wielozadaniowym

Pracodawca oferuje

- Praca na długi okres czasu
- Praca dla kobiet i mężczyzn
- Praca w systemie zmianowym ( zmiany dzienne i nocne )
- Praca również w weekendy
- Dodatki za nadgodziny, zmiany nocne i weekendowe
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
-Wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
- Zapewnione zakwaterowanie na okres 3 miesięcy
-Organizacja wszystkich niezbędnych formalności
-Pakiet socjalny

Silverback Polska Sp. z o.o.

SilverBack jest firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wykwalifikowanej kadry technicznej oraz pracowników fizycznych na potrzeby rynku skandynawskiego oraz innych państw Europy Północnej.
Realizujemy również samodzielne kontrakty budowlane.
Nasi pracownicy współpracują przy realizacji największych projektów w regionie.
SilverBack aktualnie posiada siedziby w czterech krajach europejskich, w Irlandii, Danii, Rumunii oraz w Polsce.
W ramach swojej działalności staramy się zapewnić ciekawe oferty pracy z dogodnymi warunkami zatrudnienia dla każdego z naszych pracowników.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ) : 16693

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.