PRACOWNIK PRODUKCJI (BRANŻA SPOŻYWCZA)

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Nasz klient jest jedną z największych irlandzkich firm spożywczych z długoletnią tradycją w produkcji wysokiej klasy składników mleczarskich.

Pracownik produkcji (branża spożywcza)

Miejsce pracy: Mallow, Irlandia

praca od lutego na okres 22 tygodni

Pracownik produkcji Mleczarnia

Opis stanowiska:

Praca na linii produkcyjnej (m.in. ważenie i kontrola jakości produktu);
Obsługa maszyn produkcyjnych (kontrola procesu produkcji i pakowania, wypełnianie dokumentów – karty produkcyjne i jakościowe)
Kontrola jakości gotowego produktu
Praca w systemie 4 zmianowym

Wymagania:

Doświadczenie w branży spożywczej/ firmie produkcyjnej;
Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
Gotowość do nauki i chęć rozwoju
Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły
Własna inicjatywa o pozytywne nastawienie
Ścisłe przestrzeganie zasad BHP podczas pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą irlandzkim
Wynagrodzenie podstawowe 11.44 plus stałego 28% dodatku zmianowego (14,64 €/h brutto)
Pełne szkolenie przygotowujące do pracy
Możliwość pracy na kolejne sezony
Zakwaterowanie

Dodatkowe informacje:
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).