OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Martello Attentive Kare (MAK) jest Irlandzką Agencją Opieki Domowej, która zapewnia opiekę w zaciszu domu naszych klientów na terenie całego kraju Irlandii.

Poszukujemy doświadczonych, współczujących i wykwalifikowanych osób.

Obowiązki pracy (obejmują między innymi):

Higiene osobistą klienta
Kąpiel / ubieranie / pielęgnacja
Pomoc w mobilności
Podawanie leków
Przygotowanie posiłku (obserwacja diety)
Wsparcie w pracach domowych
Towarzystwo
Małe sprawunki, takie jak wizyty u lekarza itp.

Oferujemy:

Minimalna umowa na 1 rok.
35 godzin / tygodniowo - Nadgodziny płatne za godzinę
Płatny urlop (do 4 tygodni)
Bezpłatne zakwaterowanie z klientem - w tym pokój i wszystkie urządzenia domowe za darmo.
Płaca od €432 do €540 (brutto) tygodniowo (sprawdź Zakres Wynagrodzenia na naszej stronie)

Wymagania dotyczące roli

Zaawansowany komunikatywny poziom języka angielskiego (KONIECZNE)
Minimum 12 miesięcy doświadczenia w podobnym środowisku
Odpowiednia kwalifikacja (podobna do FETAC poziom 5 w opiece domowej / opiece zdrowotnej w Irlandii)
Należy przedstawić aktualne zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego
Aplikant musi posiadać ważny paszport UE lub dowód osobisty kraju UE z okresem ważności dłuższym niż 6 miesięcy

Sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zaaplikować