MONTER DOCIEPLEŃ

Irlandzka firma Opus Persona Limited zatrudni pracowników na stanowisko Monter dociepleń

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 1269

Miejsce pracy: Dublin
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: montaż zewnętrznych izolacji dociepleniowych.

Wymagania:
- 2-letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- zręczność manualna
- umiejętność pracy w zespole
- rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 36 500 € brutto rocznie
- praca w polskich ekipach
- stałe zatrudnienie
- praca od poniedziałku do piątku (8.00-16.30)
- możliwość pracy w soboty
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20