DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY/CYFROWY

Praca we Wrocławiu.
Opis stanowiska:
• Obsługa drukarki fleksograficznej
• Obsługa urządzenia do druku cyfrowego
• Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
• Odpowiedzialność za jakość druku
• Praca zgodnie ze standardami firmy
• Przygotowywanie i nadzór nad farbami
• Raportowanie realizowanych operacji
• Nadzór nad okresową konserwacją maszyny
• Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanego urządzenia

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Drukarza Fleksograficznego/ Cyfrowego
• Wiedza z zakresu zadruku i konwertowania samoprzylepnych papierów i tworzyw/folii
• Wykształcenie min. średnie - mile widziane wykształcenie poligraficzne
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Znajomość technologii druku fleksograficznego/cyfrowego
• Obsługa komputera
• Bardzo dobre rozróżnianie kolorów
• Spostrzegawczość
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole i indywidualnie
• Doskonała organizacja stanowiska pracy
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat
• Prywatną opiekę medyczną
• Perspektywy rozwoju zawodowego i pracę w międzynarodowym środowisku
• Osobom spoza Wrocławia wsparcie w relokacji