PIELĘGNIARKA

Irlandzka opieka medyczna Bluebird Care poszukuje pracowników na stanowisko Pielęgniarka

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 1141
Miejsce pracy: 21 Academy Court, Oliver Plunket Road, Letterkenny, Co. Donegal, F92 EET3
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: opieki nad pacjentami, nadzór i współpraca z całym personelem, przeprowadzenie szkoleń
dla personelu, przygotowywanie raportów itp.

Wymagania:
- dobra znajomość j. angielskiego
- min. roczne doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- posiadanie aktualnej rejestracji w NMBI
- zdolność do pracy samodzielnej i w zespole
- prawo jazdy kat. B
- umiejętności organizacyjne, pisania raportów
- umiejętność komunikacyjne, słuchania
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu i szkoleniu
- mile widziana umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 23 €/h brutto
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- praca w systemie zmianowym
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr. tel. 14 635 15 20