OPERATOR PRODUKCJI

Irlandzka firma Frames Direct poszukuje do pracy osób na stanowisko Operator produkcji (drzwi i okna aluminiowe)

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 1073

Miejsce pracy: Lisfannon, Co. Donegal
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: praca na linii montażowej w fabryce aluminium, produkcja okien/drzwi aluminiowych.

Wymagania:
- dobra znajomość j. angielskiego
- min. 3 lata doświadczenia w branży produkcji okien/drzwi
- mile widziane doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- zręczność manualna
- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 12 €/h brutto
- praca w wymiarze 40 h tygodniowo
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój 1-osobowy)
- umowa na okres stały
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20