MŁODSZY KUCHARZ

Irlandzki Casey's of Baltimore Hotel poszukuje pracownika do swojej restauracji na stanowisko Młodszy Kucharz

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 1046

Miejsce pracy: Baltimore, West Cork, P81 YW66
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: gotowanie śniadań, przygotowywanie posiłków dla restauracji, utrzymywanie porządku na swoim stanowisku.

Wymagania:
- dobra znajomość j. angielskiego
- doświadczenie i znajomość branży gastronomicznej
- samodzielność i elastyczność
- dobra organizacja czasu pracy
- wykształcenie kierunkowe mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 21 000 € brutto rocznie
- wyżywienie zapewnione przez pracodawcę (w czasie pracy)
- gwarantowane zakwaterowanie (wspólne mieszkanie z prywatną sypialnią)
- praca w wymiarze 5 dni tygodniowo
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20