KIEROWNIK BIURA PROJEKTÓW TECHNICZNYCH

Irlandzka firma Delmec Engineering zatrudni pracowników na stanowisko Kierownik biura projektów technicznych

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0783
Miejsce pracy: Barrowside Business Park, 10 Sleaty Rd, Graiguecullen, Carlow
Data rozpoczęcia pracy: 01.2021

Obowiązki: ogólna odpowiedzialność za zarządzanie działem projektowania, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, zapewnienie jakości i sprawozdawczość, zarządzanie zespołem projektowym, utrzymanie i rozwój firmowych prac i procedur projektowych, analiza technologii, potrzeb w zakresie zasobów i popytu rynkowego, planowanie i ocena wykonalności projektów itp.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- wykształcenie w zakresie budownictwa, inżynierii lądowej lub mechanicznej
- min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputerów
- zdolność do zarządzania, komunikowania się z pracownikami w firmie oraz z klientami
- umiejętności w zakresie planowania i organizacji

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: do ustalenia z pracodawcą
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia
- urlop w wymiarze 25 dni, cotygodniowa wypłata
- szkolenia, telefon komórkowy
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20