MECHANIK SAMOCHODOWY

Irlandzka firma Crossings Motors zatrudni pracowników na stanowisko Mechanik samochodowy

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0735
Miejsce pracy: Sallins Road, Naas, Co. Kildare
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: utrzymanie, naprawy i serwisowanie pojazdów na wysokim standardzie, zgodnie z wytycznymi Toyoty.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- wykształcenie kierunkowe
- mile widziane doświadczenie w pracy z samochodami marki Toyota
- umiejętność pracy w zespole
- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 30 000-40 000 € brutto rocznie
- zatrudnienie na okres stały
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20