TECHNIK TELEKOMUNIKACJI

Irlandzka firma Delmec Engineering zatrudni pracowników na stanowisko Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych/ Technik telekomunikacji

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0741
Miejsce pracy: Barrowside Business Park, 10 Sleaty Rd, Graiguecullen, Carlow
Data rozpoczęcia pracy: 01.10.2020

Obowiązki: instalacja, uruchomienie, wycofanie z eksploatacji, demontaż i usunięcie okablowania telekomunikacyjnego; praca na wysokościach nad konstrukcjami telekomunikacyjnymi, prowadzenie podajników, uziemienie, etykietowanie, testowanie kabli zasilających i światłowodów pod kątem zgodności z specyfikacją, wypełnianie dokumentacji sprzętu na wieżach i raportów z pomiarów; analiza usterek systemu itp.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie w pracy na tym lub podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność czytania rysunków montażowych
- zdolność do pracy na wysokości
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: do ustalenia z pracodawcą
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia
- praca 40h tygodniowo (od poniedziałku do piątku)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20