MONTER KÓŁ.

Irlandzka firma Blackwater Tyres Services poszukuje pracowników na stanowisko Monter kół.
Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0518
Miejsce pracy: Rathcormac Tyres, Mondaniel, Rathcormac, Co. Cork.
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u
pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.
Obowiązki: montaż i naprawa opon, prace na poziomie podstawowym związane m.in. z: wymianą
oleju i filtrów, wyszukiwaniem części i danych, dbanie o sprzęt firmy, utrzymywanie czystości
na swoim miejscu pracy, dbanie o samochody.
Wymagania:
- dobra znajomość j, angielskiego
- znajomość z zakresu wymiany i naprawy opon
- doświadczenie w pracy na stanowisku montera kół
- umiejętność pracy w zespole, elastyczność
- dokładność, zręczność i samodzielność
- życzliwość w kontakcie z klientami
Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 12 euro/h brutto (po 2 miesiącach podwyżka)
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (przez pierwszy miesiąc)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20