REJESTRATORKA / REJESTRATOR MEDYCZNY

Medicus Medical Centre istnieje na rynku od 17 lat. Oferujemy szeroki zakres usług dla pacjentów z całej Irlandii.

Poszukujemy rejestratorki medycznej do ośrodka znajdującego się w Dublin 7.

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa Pacjentów - umawianie, potwierdzanie i odwoływanie wizyt, przygotowywanie dokumentacji medycznej, przyjmowanie płatności,
- udzielanie informacji dotyczących świadczonych usług;
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
- kompleksowa obsługa Pacjentów
- zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów;
- przyjmowanie paczek i korespondencji;
- współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami oraz pozostałym personelem medycznym i niemedycznym.
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
- biegły język polski i angielski w mowie i piśmie
- doświadczenie w pracy z klientem / pacjentem
- dyspozycyjność w godzinach pracy ośrodka (pon-nie 7:00-20:00)
- obsługa komputera
- umiejętność organizowania swojej pracy
- komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi
- chęć nauki i poznawania nowych rzeczy

Oferujemy:
- umowę na cały etat
- pracę od zaraz
- dobre warunki finansowe 31000e per annum, 16e per hour + benefits
- pracę w przyjaznej atmosferze
- opiekę medyczną dla najbliższej rodziny

Złóż wniosek przez Indeed: FORMULARZ