MECHANIK POJAZDÓW

Dla swojego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku mechanik naczep samochodów ciężarowych w warsztatach naprawczych w Skandynawii (Dania, Szwecja), Holandii i Niemczech. Oferujemy pracę w dobrych i znanych serwisach.

Obowiązki:
- Konserwacja oraz renowacja naczep pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
- Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza, sprawdzanie naczep, prosta elektryka,
- Serwisowanie i przygotowywanie naczep do trasy – naprawa zawieszenia, serwis etc.,

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - konieczne
- Doświadczenie jako mechanik pojazdów
- Prawo jazdy kat. B (mile widziane C oraz E)
- Gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
- Zapewnione zakwaterowanie
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek
- Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony
- Około 40h pracy tygodniowo oraz możliwość nadgodzin
- Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia