LEKARZ ANGLIA / IRLANDIA

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje lekarzy do pracy w angielskich i irlandzkich placówkach zdrowia.

Lekarz w angielskich i Irlandzkich placówkach zdrowia (różne specjalizacje)

praca w polskim zespole

Wysokie zarobki ponad 1000 Funtów za tydzień

Możliwość pracy na zmiany tygodniowe
np. 1 tydzień pracy w miesiącu jak i również pracy stałej.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- doswiadczenie

Pomagamy w autoryzacji zawodu - specjalizacji

Obowiązki:
- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z linnymi lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności lekarskich

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: [email protected] lub telefon