TEAM LEADER - TRAINEE MANAGER

Poszukujemy Team Leadera!
Firma: SuperValu Killester
Lokalizacja: Dublin 3
Typ pracy: Stała, pełny etat; 45 godzin tygodniowo!

Główny cel roli:
Jako Team Leader będziesz wspierać zespół zarządzający sklepem. Twoim zadaniem będzie pilnowanie funkcjonowania sklepu w określonych godzinach, przestrzeganie zasad handlowych, wydajności oraz dbanie o spójność standardów w całym sklepie.

Wymagania:
- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie oraz chęć rozwoju.

Główne obowiązki:

- przestrzeganie wartości marki SuperValu, takich jak autentyczność, pasja do jedzenia, energia, zaangażowanie, innowacyjność i wyobraźnia.
- pomoc menedżerowi sklepu w osiąganiu najlepszych standardów w całym sklepie, aby osiągnąć cele i ciągle je podnosić.
- utrzymywanie najlepszych standardów pracy we wszystkich działach oraz pomoc w tworzeniu pozytywnego środowiska pracy
- bycie przykładem dla kolegów i pracowników sklepu, wykazując rzetelność w przestrzeganiu standardów firmy.

CO NAS WYRÓŻNIA?
- zniżka 10% dla pracowników na wszystkie produkty!
- atrakcyjne warunki zatrudnienia, zapewniając interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.
- gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 4 tygodnie płatnego urlopu rocznego
- dodatkowo zapewniamy i opłacamy niezbędne szkolenia, które pomagają rozwijać umiejętności zawodowe.

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku handlowym i masz pasję do osiągania celów, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Team Leadera w naszym zespole. Przeslij CV (w języku angielskim) na adres: [email protected] z Team Leader w tytule, a my zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. To da Ci szansę oceny, czy SuperValu jest miejscem, które spełnia Twoje oczekiwania, oraz czy Twoja kandydatura spełnia aktualne wymagania na tym stanowisku.

Do zobaczenia!